Осіння акція 1+1=3

15.09.2020

Привіт! 
Осінь — час холодних вітрів та злив. Як до мінливості погоди ставиться ваша шкіра? Зазвичай, реакція у всіх майже однакова — лущення та сухість шкіри обличчя.

Обличчя — єдина відкрита зона нашого тіла, де шкіра майже нічим не захищена від шкідливого навколишнього середовища. Підійдіть до доглядової косметики з відповідальністю, щоб попередити негативні наслідки холодної пори року.

Економте на засобах для шкіри обличчя — замовте 2 баночки і отримайте третю всього за 1 грн (тільки в одному замовленні). Авторизуйтеся на сайті та покладіть бажані креми у кошик! Кількість акційних товарів обмежена.

OLIVO DI PALAZZO MASSAIN
Зволожує та живить шкіру обличчя та шиї

MАROCCO ARGAN
Насичений поживний крем для відновлення шкіри

MEDITERRANEAN ALMOND
Крем на основі олії та молочка мигдалю, цукру та олії ши

UVA ROSSA
Антивіковий крем з екстрактом червоного винограду

AVENA
Крем для чутливої шкіри з вівсяним молочком

UVA ROSSA
Ніжний відлущувальний скраб для обличчя з екстрактом червоного винограду

OLIVO DI PALAZZO MASSAINI
Антивіковий крем для делікатної шкіри навколо очей

UVA ROSSA
Живильний крем для зони навколо очей з активізацією кровообігу у тканинах

Як визначити свій тип шкіри? 

Важливим моментом при купівлі кремів для обличчя є правильно підібрані засоби. Шкіра обличчя може бути неоднорідною, а комбінувати декілька типів. Наприклад, в цілому шкіра обличчя нормальна, але у Т-зоні є надлишковий жирний блиск. У такому випадку спеціальними засобами для жирної шкіри треба користуватися виключно у Т-зоні.

Щоб упевнитися у типі своєї шкіри, зранку, не вмиваючись, накрийте паперовою серветкою обличчя та трохи притисніть її до шкіри. Потім піднесіть серветку до світла і перевірте на наявність плям. Якщо є інтенсивні відбитки по всьому контуру обличчя — жирний тип шкіри, лише у Т-зоні — комбінований тип, якщо є невеликі сліди — нормальна шкіра, а відсутність плям говорить про суху шкіру обличчя.

Бажаємо краси та здоров’я вашій шкірі!

В одному замовлення може бути лише один крем у подарунок. Акція діє для авторизованих клієнтів.

Коментарі

 
close