Денний крем для обличчя проти почервонінь «Sensitive skin»

Зволожує, захищає та заспокоює чутливу шкіру, усуває косметичні дефекти та зменшує почервоніння. Детальніше

  • 670 грн -20%535 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано

Детальний опис

Чутлива шкіра гостро реагує на негативні фактори зовнішнього середовища, стрес та зміни температури, з цієї ж причини вона швидше в’яне. Фахівці Bottega Verde вирішили сконцентруватися на цій проблемі та створили «ідеальну відповідь» для чутливої шкіри.

Ультрам’який денний крем з лінії «Sensitive skin» зволожує, захищає і заспокоює чутливу шкіру, бореться з дратівливим почуттям поколювання і прибирає неестетичні почервоніння. Збагачена формула складається з інноваційних активних інгредієнтів. Компонент MAXnolia з надзвичайно високими антиоксидантними і заспокійливі властивостями, отриманий з магнолії та виноградних кісточок, допомагає боротися з проявом куперозу. Також формула крему збагачена рослинними керамідами, які створюють захисний ефект, зволожують шкіру і захищають її від зовнішніх подразників. Крем прекрасно підійде для нормальної і сухої шкіри будь-якого віку. Нанесення за нанесенням шкіра стає більш яскравою та м’якою.

Дія

Зволожує, захищає і заспокоює чутливу шкіру, бореться з дратівливим почуттям поколювання і прибирає неестетичні почервоніння.

Підходить для

Нормальної і сухої шкіри будь-якого віку.

Особливості продукту

Компонент MAXnolia з надзвичайно високими антиоксидантними і заспокійливі властивостями допомагає боротися з проявом куперозу.

Аромат

Легкий косметичний аромат.

Застосування

Наносити зранку на попередньо очищену шкіру обличчя та втирати висхідними рухами до цілковитого вбирання.

Характеристики

Код товару: 6002980
Лiнiя: Sensitive skin
Об'єм: 50 мл
Країна виробник: Італія

Sensitive skin

Чутлива шкіра легко дратується і гостро реагує на стрес і зміни температури, з цієї ж причини вона швидше в’яне. Фахівці Bottega Verde вирішили сконцентруватися на цій проблемі і створили «ідеальну відповідь» для чутливої шкіри. До складу засобів з лінії «Sensitive skin» входить MAXnolia — інноваційний активний інгредієнт, отриманий з магнолії і виноградних кісточок.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Sensitive skin

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ