Гель-крем для шкіри інтенсивне зволоження «Linfa di Vite»

Сприяє збільшенню пружності та підтягнутості. Детальніше

  • 701 грн -20%560 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано
Детальний опис

Потужний глобальний антивіковий засіб для шкіри тіла, який діє на основні ознаки старіння: зневоднення, втрату тонусу, стійкість та еластичність. Він поєднує природу та технологічні інновації для результатів, підтверджених клінічними випробуваннями. Його функціональні принципи - мета ретельного підбору інгредієнтів з перевіреною ефективністю з метою досягнення чудових найкращих результатів. Він поєднує зволожуючу та антиоксидантну дію функціональних інгредієнтів з винограду, біолікефіда та лімфи, а також керамідів, необхідних для підтримки зволоження шкіри протягом тривалого часу. Наявність природного ферменту йосемітового національного парку збагачує формулу ефективної рекомпресійної та еластичної дії. 

Дія
Потужний глобальний антивіковий засіб для шкіри тіла, який діє на основні ознаки старіння.
Особливості продукту
Поєднує зволожуючу та антиоксидантну дію функціональних інгредієнтів з винограду, біолікефіда та лімфи, а також керамідів.
Аромат
Ніжний аромат.
Застосування
Наносити вранці і ввечері, масажуючи тіло круговими рухами.

Характеристики

Код товару: 168156
Лiнiя: Linfa di Vite
Об'єм: 200 мл
Країна виробник: Італія
Linfa di Vite

Формула Linfa di Vite поєднує в собі ретельно відібрані інгредієнти з доведеною ефективністю та технологічні інновації. Засоби цієї гами містять сік виноградної лози: дорогоцінний еліксир, що видобувається безпосередньо з пагонів лози. А також фітокомплекс з червоного винограду Tenuta Massaini, який отримують із виноградних шкірок вдосконаленим методом біорозрідження. Комплекс має потужну антиоксидантну дію, утричі сильнішу ніж звичайний екстракт червоного винограду.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Linfa di Vite
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

На жаль, гаряча лінія
наразі недоступна