Інтенсивна антивікова програма «Phytovital» з рослинними екстрактами Середземномор’я

Три сироватки з різними принципами дії, які рекомендовані в якості періодичного інтенсивного догляду протягом року для зрілої шкіри 50+. Детальніше

  • 1000 грн -30%699 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано

Детальний опис

Природний процес старіння шкіри не можна перемогти, але його можна суттєво уповільнити. У цьому вам допоможе інтенсивна антивікова програма «Phytovital» з рослинними екстрактами Середземномор’я. У її складі три сироватки з різними принципами дії, які рекомендовані в якості періодичного високоефективного догляду протягом року для зрілої шкіри 50+.
Програма розділена на 3 етапи по 7 днів кожний:
Сироватка 1 (10 мл). Використовується з 1-го по7-ий день. Підготовча сироватка з гліколевою кислотою та рослинними екстрактами Середземномор’я, яка сприяє оновленню епідермісу. Не варто використовувати сироватку в період перебування на сонці. При нанесенні уникайте ділянки навколо очей.
Сироватка 2 (10 мл). Використовується з 8-го по 14-ий день. Антивікова концентрована сироватка з морським колагеном, саргасовими водоростями та рослинними екстрактами Середземномор’я. Повертає тонус та робить шкіру пружною, запобігаючи появі зморщок.
Сироватка 3 (10 мл). Використовується з 15-го по 21-ий день. Зволожуюча підтримуюча сироватка для гладкої шкіри з комплексом Pentavitin® та рослинними екстрактами Середземномор’я. Закріпляє дію попередніх сироваток, захищає, омолоджує, роблячи шкіру гладенькою та пружною.

Дія

Інтенсивно живить та відновлює зрілу шкіру протягом 21-го дня. Зменшує кількість зморщок, повертає тонус втомленій та в’ялій шкірі, насичує її корисними елементами.

Підходить для

Власниць будь-якого типу шкіри 50+

Особливості продукту

Комплекс насичений високоефективними компонентами, які борються з ознаками старіння та відновлюють втомлену шкіру. До складу сироваток входять: гліколева кислота, морський колаген, саргасові водорості, рослинні екстракти Середземномор’я, Pentavitin®.

Аромат

Легкий ненав’язливий аромат.

Застосування

Програма триває 21 день і розділена на 3 етапи — кожну сироватку треба використовувати протягом 7-ми днів. Наносити кілька крапель сироватки перед сном на очищену та суху шкіру обличчя, після цього нанести нічний крем.

Характеристики

Код товару: 138291
Лiнiя: Phytovital
Об'єм: 30 мл
Вага: 174 г
Країна виробник: Італія

Phytovital

Морські глибини приховують безліч таємниць. Із часом деякі з них розкриваються — такі, як чудодійні властивості морських екстрактів. Ця лінія створена на основі саргасових водоростей, морського колагену та рослинних екстрактів Середземномор’я та призначена для зрілої шкіри. Засоби повертають втомленій шкірі пружність, уповільнюють процеси старіння та запобігають появі зморщок.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Phytovital

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

 
close