Антивіковий крем для обличчя «Straordinaria»

Straordinaria комплексний догляд для обличчям, 100% активна формула. Детальніше

  • 1500 грн -40%896 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано

Детальний опис

Воістину надзвичайний продукт — результат наших тривалих досліджень. 100% активна формула, збагачена MAXnolia (TM), AQUAPHYLINE® і гіалуроновою кислотою для ефективного зволоження, а також унікальним аналогом ботоксу — Argireline®. Крем ідеально підходить для боротьби з віковими змінами шкіри: вирівнює її рельєф, забезпечує необхідне зволоження, захищає клітини від вільних радикалів, зменшує глибину зморшок.

Вітамін Е допомагає в боротьбі з вільними радикалами, олія аргани та солодкого мигдалю прискорює регенерацію шкіри і підвищує її еластичність. AQUAPHYLINE® і гіалуронова кислота забезпечують необхідне зволоження. Argireline® — унікальний аналог ботоксу і MAXnolia нейтралізатор факторів старіння шкіри.

Не містить: парабенів, силікону, формальдегіду, EDTA, вазеліну, барвників, парфумованих добавок.Щоб отримати необхідну кількість крему, натисніть та проведіть пальцем уздовж аплікатора до отвору (дивіться відео).

Дія

Крем допомагає подолати основні ознаки старіння шкіри.

Особливості продукту

100% активна формула, збагачена MAXnolia (TM), AQUAPHYLINE®, гіалуроновою кислотою і унікальним аналогом ботоксу — Argireline®. Інноваційна упаковка, що допомагає зберегти всі унікальні компоненти формули.

Аромат

Нейтральний

Застосування

Щоб отримати необхідну кількість крему, просто натисніть та проведіть пальцем уздовж аплікатора до отвору.

Характеристики

Код товару: 133826
Об'єм: 50 мл
Країна виробник: Італія

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

 
close