Олія для захисту кольору та відновлення волосся «Goji e Keratina»

Чудова відновлювальна олія з екстрактом годжі і кератину. Детальніше

  • 380 грн -34%249 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано

Детальний опис

Ідеально підходить для нанесення перед сушінням волосся, щоб захистити його від тепла фена, усунути ефект завивки та полегшити укладання або нанести на сухе волосся, щоб оживити іх блиск .Олія, яку можна використовувати кожен день, вона захищає та сублімує фарбоване волосся, надаючи йому додаткову яскравість та м'якість. Воно поєднує в собі кератин, який допомагає надати життєву силу і блиск.

Дія

Захищає та сублімує фарбоване волосся, надаючи йому додаткову яскравість та м'якість, допомагає надати життєву силу і блиск.

Підходить для

Для сухого, фарбованого та пошкодженого волосся.

Аромат

Квітковий, східний аромат.

Застосування

Нанесіть кілька крапель олії на середню довжину і кінчики волосся. Ідеально підходить для вологого волос після їх витирання рушником, для інтенсивного догляду і полегшення укладання сухого волосся.

Характеристики

Код товару: 167164
Лiнiя: Goji e Keratina
Об'єм: 100 мл
Країна виробник: Італія

Goji e Keratina

Фарбування волосся, незалежно від техніки і кольору, дуже популярна і часта процедура краси. Тому саме для фарбованого волосся ми розробили унікальну лінійку засобів з екстрактом ягід годжі та кератином. Інноваційна формула захищає колір, робить волосся блискучим, м’яким і шовковистим.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Goji e Keratina

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ