Набір: Денний крем + Нічний крем + Крем для зони навколо очей «Natural lift»

Лінія Natural Lift була створена з метою захистити шкіру від появи перших виражених зморшок і захистити її від впливу атмосферних чинників, забруднення та стресу. Детальніше

  • 1250 грн -38%769 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано

Детальний опис

Денний крем для обличчя «Natural lift»


Крем запобігає появі ранніх зморщок, захищає від негативного впливу навколишнього середовища, забруднень та струсу — основних причин старіння шкіри. Сила препарату основана на спільній дії корисних компонентів, серед яких Pluridefence® — ексклюзивний патент Bottega Verde, який виконує захисну функцію та підтримує життєдіяльність клітин. М’яка текстура крему та приємний аромат підсилюють дію крему, кожна нова процедура приносить шкірі розслаблення, молодість та сяючий вид.
Об’ем: 50 мл.

Нічний крем для обличчя «Natural lift»


Уночі шкіра відновлюється швидше. Усі корисні компоненти цього нічного крему для обличчя повноцінно живлять, а також запобігають ранньому старінню та в’яненню шкіри. Засіб містить комплекс Argireline®, екстракт чорниці та Pluridefence® — ексклюзивний патент Bottega Verde, який виконує захисну функцію та підтримує життєдіяльність клітин. Відчуйте бездоганну м’якість та гладкість вашої шкіри після пробудження.
Об’ем: 50 мл.


Крем для зони навколо очей «Natural lift»


Засіб для догляду за зоною навколо очей, який захищає ніжну шкіру повік від негативного впливу довкілля, а також бореться з ранніми та більш глибокими зморшками. Містить комплекс Argireline®, екстракт чорниці та Pluridefence® — ексклюзивний патент Bottega Verde, який виконує захисну функцію та підтримує життєдіяльність клітин. Ніжна шкіра повік стане більш пружною, м’якою та здоровою.

Об’ем: 15 мл.

Дія

Крем запобігає появі зморщок, бореться з першими ознаками старіння.
Крем для зони навколо очей бореться з ознаками старіння шкіри навколо очей.

Підходить для

Власниць будь-якого типу шкіри 30+

Особливості продукту

Містить екстракт чорниці, Pluridefence® — комплекс амінокислот, які підвищують пружність шкіри та гальмують процес старіння, а також Argireline® — пептид, який бореться зі зморшками.

Аромат

Аромат з цитрусовими, деревними та квітковими нотами.

Застосування

Наносити денний крем зранку на попередньо очищену шкіру обличчя та втирати масуючими рухами до цілковитого вбирання.
Нічний крем наносити перед сном на попередньо очищену шкіру обличчя та втирати масуючими рухами до цілковитого вбирання.
Наносити невелику кількість засобу на область навколо очей та втирати масуючими рухами до повного поглинання.

Характеристики

Код товару: A0354
Лiнiя: Natural lift
Країна виробник: Італія

Natural lift

Надійний захист та запобігання виникненню ранніх зморщок. Усі засоби лінії містять екстракт чорниці, пептид Argireline®, який бореться зі зморшками, а також Pluridefence® — ексклюзивний запатентований комплекс амінокислот від Bottega Verde, який підвищує пружність шкіри та уповільнює процеси старіння. Продовжіть молодість вашої шкіри та захистіть її від негативного впливу довкілля.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Natural lift

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

 
close