Вишукані новорічні подарунки!

10.12.2020

Новорічні свята — найчарівніший період. Це час, коли всі мрії здійснюються.
Створіть своїм рідним святкове диво: підготуйте найкращі подарунки.

Якщо у вас поганий настрій — відчуйте улюблений аромат, щоб на серці стало тепло і радісно. Який аромат наповнює вас щастям: ваніль, цитрусові, квіткові ноти чи свіжі?

Підберіть свої італійські парфуми: пляшечки отримали новий дизайн, проте залишили свій вишуканий аромат.

CAMELIA d'INVERNO — солодкий квітковий аромат зимової камелії. Вишукані парфуми з нотками мандарина, сонячного апельсина, пачулі та карамелі.

Цей аромат створює чарівну зимову казку, яка грандіозною мелодією триває до опівночі, а потім стихає і залишається відлунням у морозній тиші. Після насиченого квітково-фруктового аромату на тілі залишається легка димка елегантного запаху. Парфуми стійкі і ще довго триматимуться на одязі та волоссі.

До новорічних подарунків пасує святкова упаковка :) Ми підготували декілька подарункових комплектів, які вбралися у різдвяні коробочки.

DAHLIA IMPERIALE — стриманий та елегантний аромат. З кожною миттю ці парфуми все більше закохують своїм солодким свіжим ароматом.

Знайомство з DAHLIA IMPERIALE наповнить вас енергією та життєрадісністю, ці парфуми як бутон троянди: повільно розкриваючись від тепла тіла, аромат дарує прекрасне витончене поєднання грейпфруту, неролі, білої орхідеї, ванілі та амбри. Ця мелодія для романтичних і граціозних жінок, які готові до нових відкриттів і незвичайних пригод.

Маєте труднощі у виборі парфумів? Скористайтеся вигідною акцією 1+1=3 на моноаромати і замовте одразу декілька пляшечок на різні випадки. Моноаромати мають більш виражений основний аромат, тому їх легко підібрати навіть без тестерів.

GARDENIA REALE — свіжий королівський аромат. У верхніх нотах парфуму зачаїлася магія величної квітки, обрамлена лимонними бризками. Ноти серця складають солодка карамель та ірис, які поєднуються у мускусному шлейфі з тонким ароматом кедра.

Ця симфонія чиста, як місячне сяйво і тепла, як сонячні промені. Поєднання протилежностей зачаровує та закохує у ніжний аромат.

Потрібно більше вибору? Дивіться весь розділ з парфумерією Bottega Verde.

Коментарі

 
close