Осіння ароматна пропозиція

14.09.2020

Cіао, дівчата! 
Час поповнити свою поличку з парфумами новими пляшечками! Осінь дає можливість вибрати більш насичені та складні аромати, що довго триматимуться на шкірі та одязі.

Підійдіть до вибору грайливо та візьміть різні аромати під різний настрій :)

Виберіть 3 акційні аромати і отримайте один із них у подарунок* (тільки в одному замовленні). Авторизуйтеся на сайті та покладіть бажані парфуми у кошик! Кількість акційних товарів обмежена.

PEONIA SPLENDIDA
Цитрусово-квітковий аромат з нотами півонії та рожевого перцю! Для яскравих, романтичних особистостей.

GARDENIA REALE
Вишукане поєднання лимону, ірису та мускусу

MAGNOLIA NERA
Мікс соковитого мандарина, свіжого жасмину та солодкої ванілі

INCANTO
Свіжий аромат яблука, іланг-ілангу та сандала

PASSIONE
Насичений запах чорної смородини, фрезії та пачулі

FELICITA
Ноти листя базиліку в поєднанні з бергамотом і грейпфрутом

AMORE
Кохання з нотками апельсина, троянди та квітів персика

Як підібрати парфуми? 

Зверніть увагу на перелік нот аромату: верхні, ноти серця та базові. Три етапи розкриття запаху відповідають складовим нот.

Верхні ноти — це перше враження від аромату, перші декілька хвилин на вашій шкірі. Зазвичай це легкі, свіжі складові, що обрамляють основний аромат.

Верхні ноти — це перше враження від аромату, перші декілька хвилин на вашій шкірі. Зазвичай це легкі, свіжі складові, що обрамляють основний аромат.

Ноти серця — основа парфумів. Саме цей запах найбільше характеризує парфуми. Тому після «пшику» трохи розвіюють парфуми і тільки тоді аналізують запах.

Базові ноти — фундамент запаху. Вони найдовше залишаються на тілі чи одязі, та й розкриваються останніми. Як правило, це стійкі пряні складові.

Щоб найточніше підібрати парфуми, зверніться до ароматів, що використовуєте зараз: прочитайте їх склад і спробуйте схожі духи. Не бійтеся експериментувати :)

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 грн. В одному замовлення може бути лише один аромат у подарунок. Акція діє для авторизованих клієнтів.

Коментарі

 
close