Чари Італії: 1+1=3 на моноаромати

04.11.2020

Всім привіт!
Останній місяць осені навіює приємне почуття — очікування дива... Ви вже відчуваєте запах мандаринів? Різдвяна казка кличе :)

Підготуйте подарунки своїм рідним завчасно: новенькі парфуми зайвими не бувають, особливо, якщо на них діє акція 1+1=3!

Виберіть 3 акційні аромати і отримайте один із них у подарунок* (тільки в одному замовленні). Авторизуйтеся на сайті та покладіть бажані парфуми у кошик! Кількість акційних товарів обмежена.

ROSA
Вишукане поєднання троянди, білого чаю, мускусу та вишні. Для витончених, ніжних дівчат.

NEROLI
Ніжна та чуттєва квітково-фруктова композиція

IRIS
Мікс ірису, бергамоту, білого мускусу та китайського мандарина

CIOCCOLATO
Аромат мигдалю, шоколаду та ванілі — райська насолода

MORA SELVATICA
Ягідно-карамельний вибух: поєднання ожини та малини з ваніллю і карамеллю

PEPE ROSA
Рожевий перець, мандарин, бергамот та ніжна ваніль

VANIGLIA NERA
Аромат квітів пачулі, ванілі, кокосового молока і мускусу

Що таке моноаромати? 

Моноаромати — це парфумерна фантазія на тему якоїсь однієї ноти. Навіть якщо ви надаєте перевагу більш складним композиціям, радимо познайомитися з моноароматами і мати кілька у своїй колекції. Як ви розумієте, навіть моноаромат складається не лише з одного компоненту, а є результатом вдалого поєднання декількох складових, що доповнюють основний аромат. Щоб, наприклад, створити аромат чуттєвої чорної ванілі, його потрібно обрамити та відтінити нотками пачулі, мускусу, кавових зерен тощо.

Як підібрати парфуми? 

Зверніть увагу на перелік нот аромату: верхні, ноти серця та базові. Три етапи розкриття запаху відповідають складовим нот.

Верхні ноти — це перше враження від аромату, перші декілька хвилин на вашій шкірі; ноти серця — основа парфумів, запах, що найбільше характеризує їх; базові ноти — фундамент запаху, вони найдовше залишаються на тілі чи одязі, та й розкриваються останніми.

Щоб вам було легше вибрати парфуми, уявіть аромат основного інгредієнта та прислухайтеся до себе, чи відчуваєте ви задоволення? Який настрій навіює вам цей аромат?

Купуйте подарунки вигідно!

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 грн. В одному замовлення може бути лише один аромат у подарунок. Акція діє для авторизованих клієнтів.

Коментарі

 
close