Засіб для вмивання «Pelle mista» з екстрактом огірка та верби

Свіжий, ароматний засіб для м’якого очищення та пілінгу. Вирівнює тон шкіри. Детальніше

  • 250 грн -30%175 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано

Детальний опис

Комбінована шкіра більше, ніж інші типи шкіри, потребує ефективного зволоження і очищення і перш за все так званої «зони Т» (лоб, ніс і підборіддя). Bottega Verde пропонує спеціальну лінію засобів розроблену для комбінованої шкіри на основі екстракту огірка і комплексу природних активних інгредієнтів.

Свіжий, ароматний засіб для м’якого очищення та пілінгу. Вирівнює тон шкіри та повертає їй природне сяяння. Поєднує в собі властивості ліфтингу, а також пом’якшувальну та заспокійливу дію екстракту огірка, а екстракт верби забезпечує глибоке очищення. Завдяки мікрогранулам діє як скраб: видаляє забруднення та омертвілі клітини, нормалізує баланс шкіри. Результат: шкіра моментально стає чистою та свіжою.

Дія

Очищує шкіру від забруднень, вирівнює тон шкіри та повертає їй природне сяяння.

Підходить для

Комбінованої шкіри.

Особливості продукту

Поєднує в собі властивості ліфтингу, а також пом’якшувальну та заспокійливу дію екстракту огірка, а екстракт верби забезпечує глибоке очищення. Завдяки мікрогранулам діє як скраб.

Аромат

Цитрусовий з нотами жасмину.

Застосування

Наносити на вологу шкіру обличчя, уникаючи області навколо очей, та втирати масуючими рухами до утворення м’якої піни. Ретельно змити водою.

Характеристики

Код товару: 123505
Лiнiя: Pelle mista
Об'єм: 100 мл
Країна виробник: Італія

Pelle mista

Комбінована шкіра більше, ніж інші типи шкіри, потребує ефективного зволоження і очищення і перш за все так званої «зони Т» (лоб, ніс і підборіддя). Bottega Verde пропонує спеціальну лінію засобів розроблену для комбінованої шкіри на основі екстракту огірка і комплексу природних активних інгредієнтів.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Pelle mista

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

 
close