Крем для обличчя «Straordinaria»: гордість Bottega Verde

08.02.2018

Надзвичайний як назвою, так і формулою! Представляємо вам унікальний багатокомпонентний антивіковий крем для обличчя бренда Bottega Verde, «великий успіх Італії» — «Straordinaria ~ Trattamento viso antirughe multi-attivo ~ formula 100% attiva»!

Екстраординарний продукт, результат наших тривалих досліджень, — він увібрав у себе всю силу рослинного світу. Органічна формула, що протидіє появі зморщок 24 години на добу.

Мультиактивний крем «Straordinaria» був розроблений для боротьби з ознаками старіння. Він передусім працює на максимальне зволоження, захист та щільність шкіри. Формула збагачена антиоксидантним комплексом MAXnolia (TM), AQUAPHYLINE® і гіалуроновою кислотою, а також Argireline® — унікальним аналогом ботоксу. Додатково містить вітамін Е, олію аргани та солодкого мигдалю.

100% активна формула

Крем задовольняє усі потреби зрілої шкіри: вирівнює її рельєф, забезпечує необхідне зволоження, захищає клітини від вільних радикалів, зменшує глибину зморщок; надає пружності та яскравості. Також цей органічний продукт підходить і для молодої шкіри: як курс інтенсивного зволоження та живлення (радимо застосовувати періодично).

Цей продукт НЕ містить:

- парабенів
- формальдегіду
- мінеральних олив
- силікону
- етилендіамінтетраоцтової кислоти (ЕДТК)
- барвників
- парфумованих добавок

Інноваційна система зберігання

Зверніть увагу на спеціально розроблену, запатентовану систему зберігання крему. Баночка обладнана унікальним аплікатором з мікроотвором, що запобігає потраплянню усередину повітря та часточок бруду під час використання.

Таким чином, ми ефективно зберігаємо усі інгредієнти крему, уникаючи додаткових консервантів. Тисячі жінок вже оцінили не тільки дієвість нашої формули, а й зручну та гігієнічну систему «touch & slide».

Клінічні випробування* показали:

+30%  зволоження після 1 години
+6,2%  щільність шкіри після 6 тижнів
+43,8%  зволоження після 6 тижнів
-12,6%  зморшки після 6 тижнів

Відсьогодні українські жінки мають нового надпотужного союзника у боротьбі за молодість та красу — «Straordinaria»!

*У клінічному тесті брали участь 20 жінок.

Коментарі

 
close