Набір: Зміцнюючий шампунь для нормального волосся + Кондиціонер для нормального волосся + Маска для нормального волосся «Melograno»

Зміцнюючий шампунь з гранатом та комплексом вітамінів для нормального волосся. Добре піниться та очищує, надає локонам природного здорового вигляду. Кондиціонер з екстрактом гранату та комплексом вітамінів призначений для догляду за нормальним волоссям. Забезпечує легке розчісування, не обтяжуючи локони, і надає їм природного гарного вигляду. Зміцнююча маска швидкої дії без силікону, не містить продуктів тваринного походження, на 96% складається з природних компонентів. Детальніше

  • 1350 грн -31%935 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано
Детальний опис

Зміцнюючий шампунь «Melograno» для нормального волосся


Шампунь «Melograno» на основі природних поверхнево-активних речовин не містить натрію лауретсульфату, що пересушує шкіру голови, та силіконів, які за умови довгострокового використання впливають на структуру волосся, роблять його ламким. Активними компонентами лінії є екстракт гранату та комплекс вітамінів. Гранатова вода — потужний антиоксидант, який захищає волосся від негативного впливу різних факторів: УФ-променів, тепла, окислювальних хімічних препаратів. Вітаміни групи В, С і Е зволожують, живлять, тонізують, забезпечують природний блиск і силу. Безсульфатний шампунь більш дбайливо очищує шкіру голови, робить локони м’якими і надає їм природного вигляду. Підходить для частого використання, має приємний цитрусовий аромат.

Об’єм: 250 мл.


Кондиціонер «Melograno» для нормального волосся


Кондиціонер для нормального волосся «Melograno» — веганська формула, що складається на 96% з натуральних інгредієнтів, не містить силіконів. Активні компоненти — це гранатова вода та комплекс вітамінів Beauplex VH — група B, C та E, які відомі антиоксидантною і тонізуючою дією та допомагають зберегти локони пружними та здоровими. Кондиціонер зволожує, живить, відновлює, дбайливо розплутує волосся, не обтяжуючи його, надає йому природного вигляду і сприяє легкому розчісуванню. Засіб має кремоподібну текстуру, легко наноситься, придатний для щоденного використання, має ненав’язливий солодкий цитрусовий аромат.

Об’єм: 150 мл.


Маска «Melograno» для нормального волосся


Натуральна веганська маска «Melograno» з гранатом та комплексом вітамінів В, С і Е. Не містить силікону, не обтяжує волосся, інтенсивно живить, відновлює гідроліпідний баланс і захищає від негативного впливу зовнішніх факторів: ультрафіолету, стайлеру чи фену, окислювальних хімічних препаратів. Робить локони м’якими і слухняним, повертає їм природний блиск. Продукт має кремоподібну текстуру, легко змивається, дарує приємний солодкий цитрусовий аромат. У поєднанні з шампунем та кондиціонером аналогічної серії забезпечує інтенсивний та регулярний догляд.

Об’єм: 200 мл.

Дія
Шампунь м’яко очищує, укріплює, захищає.
Кондиціонер робить волосся слухняним та гладеньким, не обтяжує локони та надає їм гарного вигляду.
Маска інтенсивно живить, зволожує, захищає волосся від негативних впливів і повертає йому природну красу.
Підходить для
Нормального волосся.
Особливості продукту
Не містить силіконів.
Аромат
Солодкий цитрусовий.
Застосування
Наносити шампунь на вологе волосся, масажувати шкіру голови до утворення м’якої піни, промивати великою кількістю води.
Після миття голови наносити кондиціонер на усю довжину волосся, не чіпаючи коріння, зачекати декілька хвилин, ретельно промити.
Наносити маску один або два рази на тиждень на вологе волосся після миття шампунем, намагаючись розподілити по всій довжині. Залишити протягом 2 хвилин і ретельно змити.

Характеристики

Код товару: A1355
Лiнiя: Melograno
Країна виробник: Італія
Melograno

Серія Melograno має веганську формулу, що складається на 96% з натуральних інгредієнтів.

Екстракт граната та вітамінний комплекс Beaplex VH захищають волосся від негативного впливу різних факторів: УФ-променів, тепла, окислювальних хімічних препаратів. Також у складі косметики присутні вітаміни В, С і Е, що зволожують, живлять й тонізують пасма. Зробіть волосся слухняним та гладеньким!ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Melograno
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ