Шовк і блиск: поради для кожного типу волосся взимку

01.12.2017

Ciao, красуні, вітаймо прихід зими! Але не поспішайте підкидати головні убори догори, адже це може зашкодити вашому волоссю. Краса та здоров’я ваших кіс взимку — це тепло і… Детальніше про це поговоримо у нашій статті ;)

Як і обіцяли, цього разу зосереджуємося на волоссі, що також потерпає взимку через морози, пересушене повітря, нестачу вітамінів та щільні теплі шапки. У сезон холодів і довгі локони, і найкоротші піксі потребують особливого догляду та піклування. Ось кілька корисних порад.

Надівайте шапку. Капелюх не тільки збереже нерви вашій мамі, але й захистить кутикули волосся від переохолодження. Ви можете заперечити, що через головний убір волосся швидше забруднюється та постійно електризується. Тому до вибору комфортної шапки потрібно підходити серйозно: зупиніться на теплих і водночас легких, не затісних виробах із натуральних матеріалів, що пропускають повітря. Є безліч вдалих і красивих моделей, наприклад, хустки чи снуди, які захистять волосся (кінчики теж ховайте!) й не спричинятимуть «парникового ефекту».

Менше стайлінгу. Лоск почекає до весни: у зимовий період рекомендують рідше фарбувати та завивати волосся, обмежити застосування засобів для укладки. Також це правило розповсюджується й на використання фена та плойок. А от змінювати свій графік відвідин перукаря не потрібно — регулярно підстригайте сухі та посічені кінчики, бо на них вже не впливають спеціальні засоби.

Більше вітамінів. Волосся та шкіра відображають загальний стан усього нашого організму. Неправильне харчування, шкідливі звички, перевтома… усе це негативно позначається на волоссі. Тому, будь ласка, у будь-який період піклуйтеся про себе, а в сезон холодів підтримуйте організм ще й додатковим комплексом вітамінів. Особливо корисними для волосся є вітаміни групи А й В, вітаміни Е, С, такі мікроелементи як магній, залізо, цинк, селен та інші.

Поради італійок

Розкішне густе волосся — славетна принада італійок. Звичайно, вони не знають таких зим як ми, проте їх клімат буквально висушує волосся. Тому, гадаємо, що ці поради стануть у пригоді й українським красуням.
Спершу — олія. Як ми вже не раз зазначали, італійці не мислять себе без оливкової або мигдалевої олії. Це найпростіша й найпоживніша маска. По-друге, намагаються мити голову якомога рідше — раз у 3-5 днів водою кімнатної температури. До того ж розбавляють шампунь навпіл із водою в окремій посудині перед застосуванням, що робить процедуру очищення більш щадною. По-третє, аби менше пересушувати волосся та шкіру голови, більшість італійок взагалі відмовилася від фена. Якщо ви не уявляєте такого для себе, то хоча б намагайтеся використовувати режим більш прохолодного повітря, ніж зазвичай. А ще італійські жінки надають перевагу аксесуарам для розчісування тільки з натуральних матеріалів.

Календар догляду за волоссям

2-3 рази на день розчісуйте волосся та масажуйте шкіру голови — це покращує кровопостачання.
2-3 рази на тиждень мийте голову з шампунем та кондиціонером, що підходить саме для вашого типу волосся.
2-5 рази на тиждень використовуйте спеціальну олію (можна як на вологе волосся перед сушкою, так і на сухе після).
1 раз на тиждень наносьте маску. Саме вона покликана нормалізувати баланс шкіри голови й відновити структуру волосся.

Важливо! Не виходьте на свіже повітря взимку із вологим волоссям, навіть якщо ви сховаєте його під шапкою. Мити голову взимку рекомендують за кілька годин до виходу на вулицю (мінімум за годину).

Догляд за нормальним волоссям взимку

Рекомендуємо шампунь? та кондиціонер? лінії «Ginseng». Ці засоби збагачені екстрактом женьшеню та протеїнами, тому глибоко живлять волосся й надають йому здорового сяйва. А відновлююча олійка? «Keratina e cachemire» просто незамінна взимку: засіб повертає природний блиск та шовковистість, запобігає появі посічених кінчиків.

Догляд за жирним волоссям взимку

Дарує тривале відчуття свіжості шампунь? «Argilla e Propoli» з прополісом та білою глиною, яка має властивість поглинати надлишки шкірного сала. Насичена активними компонентами маска? «Argan capelli» інтенсивно живить та пом’якшує волосся. А для тих, хто має проблеми з лупою — шампунь? «Ortica e Limone» з екстрактом кропиви та лимона.

Догляд за сухим волоссям взимку

Актуальним буде шампунь? «Ginseng», поживна маска?, кондиціонер? та олія? лінії «Argan capelli» — коктейль з поживних компонентів, що надовго утримують вологу. Легке розчісування та шовковистість забезпечені навіть найнеслухнянішим пасмам! Чудово живить й відновлює пошкоджену структуру волосся олія? насіння льону «Semi di Lino».

Догляд за кучерявим волоссям

Комплексний догляд за неслухняним кучерявим волоссям це — лінія «Keratina e Cocco» на основі кератину, протеїнів і кокосової олії. Шампунь?, кондиціонер? та випрямляючий лосьйон? створені з урахуванням особливих потреб волосся, що має схильність витися.

Догляд за фарбованим волоссям

Пружність та блиск фарбованого волосся забезпечить лінія «Оlio di Noce e Frutti rossi» з бразильським горіхом та вітамінами фруктів і ягід. Ці засоби призначені надовго зберігати колір. Шампунь? не вимиває барв, кондиціонер? надає м’якості та блиску, маска? живить, а олійка? розплутує, захищає, підсилює колір.

Інтенсивний догляд

Для профілактики випадіння волосся та стимулювання росту рекомендуємо шампунь? «BV-KRIN». Він містить екстракт кропиви, деревію, мати-мачухи та китайського перцю, які є перевіреними традиційними засобами у догляді за ослабленим волоссям. Маска? «Argan capelli» — наш бестселер — з натуральних рослинних інгредієнтів. Використовуйте цей засіб, щоб повернути волоссю життєву силу та природний блиск.

Резюме. Отже, щоб ваше волосся сяяло красою взимку, менше користуйтеся феном та засобами для стайлінгу, обирайте шампуні та інші засоби для догляду на рослинних компонентах, робіть живильні маски, а також захищайте волосся спеціальними оліями й теплим, комфортним головним убором.

На все добре!

Теги: поради
Коментарі