Доставка і оплата

Зверніть увагу: під час відправки посилки будь-яким обраним вами способом, ви отримаєте повідомлення про відправку вашого замовлення. Будь ласка, вказуйте свої актуальні дані у «Особистому кабінеті», щоб ми могли вчасно інформувати вас про стан вашого замовлення.

Безкоштовна доставка

Шановні клієнти, у вас завжди є можливість отримати посилку з косметичними засобами безкоштовно. Для цього вам необхідно замовити косметичні засоби на певну суму. Зараз безкоштовна доставка діє за умови замовлення від 650 грн. **Під безкоштовною доставкою мається на увазі можливість доставки за 0,01 грн.

Доставка «Нова пошта»

Служба «Нова пошта» здійснює доставку замовлень лише в міста та населені пункти, де розташовані її відділення. Адреси та графік роботи відділень ви можете подивитися на сайті «Нова пошта».

 • Термін доставки: 3-5 робочих днів

Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв’язку. Передплата не потрібна. Додаткову плату за пересилання грошей «Нова пошта» не стягує. Сума замовлення не може перевищувати 10 000 грн. До більшості міст України посилка буде доставлена у відділення «Нова пошта» протягом 1-2 днів з моменту відвантаження вашого замовлення зі складу. У віддалені від обласних центрів населені пункти посилка буде доставлена протягом 3-5 днів.

Коли ваша посилка надійде до обраного вами відділення «Нова пошта»:

 • протягом 1-го робочого дня вам надійде SMS-повідомлення з номером посилки і адресою відділення, на яке вона прибула,
 • протягом 5-ти робочих днів (від дня відправлення SMS-повідомлення) ваша посилка із замовленням буде зберігатися у відділенні «Нова пошта» безкоштовно,
 • після закінчення 5 днів зберігання посилка буде відправлена назад відправнику.

Як отримати своє замовлення у відділенні «Нова пошта»:

 • після отримання SMS з номером вашої посилки вам необхідно буде забрати своє замовлення протягом 5 днів,
 • для отримання посилки необхідно надати документ, що посвідчує особу, та номер посилки.

Кур’єрська доставка до ваших дверей

Кур’єрська доставка товарів здійснюється по всій Україні. Протягом 1-3 робочих днів з моменту замовлення кур’єр зв’яжеться з вами для уточнення місця й часу отримання вашої посилки. Доставка здійснюється в робочі й вихідні дні, за виключенням державних свят. Замовлення, що надійшли у вихідні, обробляються у понеділок.

Залежно від вашого населеного пункту доставка здійснюється у терміни:

 • для обласного центру — 4 робочих дня з моменту замовлення,
 • для районного центру — 6 робочих днів з моменту замовлення,
 • для дрібних населених пунктів — 8 робочих днів з моменту замовлення.

Кур’єр повинен віддати вам замовлення просто в руки. Ви маєте оплатити замовлення лише коли отримаєте посилку. Оплата складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилання. Вартість послуги доставки не залежить від кількості товарів у замовленні. Додатковий збір за перерахування суми післяплати не стягується.

Якщо кур’єр не зміг зв’язатися з вами після двох спроб, ваша посилка буде зберігатися на складі кур’єрської служби протягом 7 днів безкоштовно (у цьому випадку ви маєте самостійно забрати посилку за адресою зберігання). Наступні 7 днів посилка зберігається на складі платно (3 грн за додатковий день зберігання, але не більше 18 грн). Якщо після цього терміну посилка залишається невикупленою, вона повертається назад відправнику. Зверніть увагу: у разі помилкової упаковки або отримання бракованого товару буде складено акт про пошкодження упаковки або товару.

Доставка «Укрпошта»

Замовлення відправляються посилками з післяплатою протягом 10 днів з моменту отримання замовлення. Поштове відділення зобов’язане доставити повідомлення про отримання посилки у вашу поштову скриньку протягом 1 робочого дня з моменту надходження посилки у відділення зв’язку.

Якщо Ви не забрали свою посилку протягом 3 робочих днів після отримання повідомлення, вам має бути вручене під розпис повторне повідомлення про посилку. Якщо поштар не застав вас за вашою адресою, повторне повідомлення про посилку буде доставлене до вашої поштової скриньки. У разі відсутності або несправності поштової скриньки, відділення має право відмовитися від доставки вам поштових відправлень і повідомити про це письмово.

Зверніть увагу, що посилка безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну поштове відділення нараховує додаткову плату за кожен додатковий день зберігання. Після закінчення 30 днів посилка повертається відправнику.

Оплата замовлення відбувається в момент отримання посилки на поштовому відділенні. Передплата не потрібна. Оплаті підлягає сума післяплати, що вказана на зворотній стороні повідомлення.

Сума післяплати складається з:

 • вартості замовлених товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ)
 • доплату за пакування та пересилання

* Додатково пошта стягує поштовий сбір за перерахування суми післяплати (1% від суми післяплати, але не менше 5 грн; якщо сума післяплати перевищує 2000,01 грн — поштовий сбір буде складати 1% від суми післяплати).