Знайомство з компанією

50 років
творимо історію
італійської косметики

Компанія Bottega Verde була заснована 1972 року в мальовничому тосканському містечку П’єнца. Почавши свій шлях з невеликого магазинчика цілющих трав, бренд Bottega Verde став найвідомішим італійським виробником косметики на основі активних натуральних інгредієнтів. Сьогодні засоби Bottega Verde підкреслюють красу мільйонів клієнтів по всьому світу.

Сайт www.bottegaverde.ua є офіційним представником компанії Bottega Verde в Україні.

Натхненні дарами природи та красою Палаццо Массаіні

Місто П’єнца є об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО.

Bottega Verde — це результат гармонійного поєднання природи та науки. Спеціалісти компанії розробляють ексклюзивні запатентовані засоби, поєднуючи традиції та сучасні наукові досягнення. Головним нашим концептом є збереження перевірених часом рецептів краси та постійне збагачення набутих формул.

Італія вирізняється завдяки своєму біологічному різноманіттю. Наша місія полягає у максимальному розкритті потенціалу цієї спадщини та використанні активних діючих речовин природного походження у наших засобах. Наразі ми використовуємо більш ніж 300 натуральних компонентів.

Щедрий тосканський край і прекрасний Палаццо Массаіні, що став унікальним місцем синтезу цінностей Bottega Verde, надихають нас на створення натуральної косметики з італійською харизмою — невід’ємною складовою кожної пляшечки.

1996 року відкривається перша брендова крамниця Bottega Verde, що започатковує мережу.

Ми щиро радіємо, отримуючи підтвердження популярності нашої косметики. Щодня безліч клієнтів обирають для себе та своїх родин наші засоби по догляду за шкірою, парфуми, декоративну косметику, демонструючи довіру брендові.

Нагороди бренда Bottega Verde


Bottega Verde є одним з 10 «найбільш улюблених італійських» брендів за версією міжнародної премії SUPERBRAND.
Щорічна італійська відзнака INSEGNA DELL’ANNO: за «найкращий веб-сайт», «найкращий магазин» і «найкращу компанію».

Продукція Bottega Verde виробляється на власних заводах в Італії з дотриманням найсуворіших європейських стандартів та тестів на ефективність. Ми піклуємося не тільки про своїх клієнтів та працівників, а й про навколишнє середовище: завдяки фотогальванічним заводам уникаємо небезпечних викидів CO2 та не тестуємо свою продукцію на тваринах, що засвідчує організація LAV (Lega anti vivisezione).

Відкрийте свою природну красу з продукцією Bottega Verde!