Традиції італійського Різдва!

21.12.2021

Buon Natale!

Різдвяні свята вже поруч… готові їх зустрічати?

Підготували для вас цікавинки італійських різдвяних традицій та варіанти подарунків для рідних ;) Надихаємося і створюємо святковий настрій!

Одна з найголовніших традицій це «Адвент» — очікування Різдва. У цей період італійці налаштовуються на свято, готуються зустрічати гостей, прикрашають домівку та купують подарунки. Символічно вони відмічають дні до Різдва у спеціальному адвент-календарі, де на кожен день знайдеться гарна ілюстрація, вірш, уривок з Біблії або смаколики.

Традиційно Адвент розпочинали з четвертої неділі перед Різдвом, але зазвичай відлік починається з 1 грудня. Цілих 25 днів італійці насолоджуються очікуванням свята :) Створити адвент-календар можна і самостійно, сховавши за кожним днем приємні сюрпризи рідним. Підійдуть як солодощі, так і косметика або прикраси. Все, що забажаєте.

Робіть подарунки вигідно — купуйте косметичні комплекти!
Ми вже відсортували засоби за їх серіями та властивостями, вам лише потрібно додати комплект у кошик, накидати подарунків до замовлення і очікувати на доставку ;)

Вибрати комплекти на подарунок >>

«Natale con tuoi, Capodanno con chi vuoi», що перекладається як «Різдво святкуй з родиною, Новий Рік — з ким забажаєш». В Італії Різдво це сімейне свято, яке традиційно проходить з урахуванням всіх католицьких обрядів: від театральних вистав до 9 днів відвідування меси перед Різдвом та урочистим привітанням від Папи Римського.

Щодо святкового столу, Італія відрізняється тим, що серед різдвяних смаколиків немає/майже немає м’яса. Рибні страви — головна їжа на новорічні свята. А ще є фруктова традиція: хто смакує виноград на Новий рік — має гроші весь рік. Непогана традиція ;) Пропонуємо вам у Новий рік мати якийсь із засобів з екстрактом червоного винограду або соком виноградної лози, щоб дійсно спрацювало!

Серед прикмет та забобонів на Новий рік, в італійців є ще дещо цікаве: викидання старих речей з вікна. Ця традиція існує й в інших країнах. Разом з мотлохом вони прощаються й з усім поганим, що сталося в житті за цей рік. Ми не закликаємо вас до знищення старої меблі, проте оновити косметику — можна!

Поспішайте, кількість подарунків та акційних товарів обмежена! Завчасно підготуйтеся до свят :)

Коментарі