Розіграш корисних девайсів: купуйте косметику — беріть участь у розіграші!

23.09.2021

Красуні, ми оголошуємо конкурс!

Купуйте косметику та беріть участь у розіграші цінних призів. Умови дуже прості, долучайтеся :)

Щоб стати учасником розіграшу потрібно замовити косметику на будь-яку суму зручним для вас способом на сайті або за телефоном 0 800-30-00-07 в акційний період з 23.09.2021 р. по 08.11.2021 р. включно.

Посилки які не оплатили і які повернулися до нас участі у розіграші не беруть.

Які ж призи ми підготували?

Перше місце — «Робот-пилосос Xiaomi», щоб ваші руки якнайдовше залишалися ніжними та оксамитовими на дотик.

Друге місце — «Скрабер ультразвуковий Ultrasonic», для підтримання молодості та краси вашої шкіри в домашніх умовах.

Третє місце — «Смарт-ваги HUAWEI», для аналізу та контролю вашого здоров’я.

Як проводиться розіграш?

Розіграш призів проводиться за допомогою незалежного сервісу random.org, який забезпечує генерацію випадкових чисел. Кожному замовленню присвоюється унікальний номер в списку учасників розіграшу. Прізвище та ім’я учасників розіграшу, номери та дата оформлення замовлень завантажується на сайт random.org. Генератор випадкових чисел random.org випадковим чином розподіляє номери замовлень. Замовлення, що зайняли перший, другий та третій рядок переліку (№1, №2 та №3), – є переможними.

Результати розіграшу будуть опубліковані на нашому сайті до загального відома. Конкурс проводиться на території України.

Вдалих покупок та нехай щастить :)

* Видача призів переможцям розіграшу здійснюється на підставі наданих копій паспорта громадина України/id-картки та картки з індивідуальним податковим номером (РНОКПП) та з урахуванням утримання та сплати законодавчо передбачених податків та зборів (податок на доходи фізичних осіб та військовий збір).

Коментарі