7 «чому»: догляд за обличчям

07.12.2017

Коли мова заходить про шкіру, всі нарікають на спадковість та час. Проте і довкілля, і образ життя, і наші помилки у догляді за шкірою залишають свій відбиток на обличчі. Тому радимо звернути увагу на декілька вкрай важливих моментів, щоб якомога довше зберегти свою шкіру молодою та свіжою.

Чому важливо змивати косметику на ніч?

За всіма нами є такий грішок — інколи ми лягаємо спати з косметикою. Проте дерматологи та косметологи наполегливо радять цього не робити, адже часточки макіяжу та бруду, що осідає за день, забивають пори і перешкоджають відновленню клітин під час сну. Це може призвести до сухості, подразнення та висипання; втрати еластичності шкіри і навіть передчасній появі зморщок. Залишена на ніч туш, наприклад, подразнює слизову оболонку ока та підвищує ламкість вій. А тіні та підводки — ні-ні, це не перебільшений косметичний жахастик — пересушують ніжну шкіру навколо очей, яка й без цього найпершою підвладна часові.
Тому не нехтуйте настановою спеціалістів і обов’язково очищуйте шкіру перед сном і під час тривалих подорожей. Належний догляд допомагає шкірі відновитися за ніч і отримати максимальний комплекс корисних речовин. Для демакіяжу радимо обирати лагідну вітамінну міцелярну воду, що створена не тільки дбайливо очищувати шкіру, а й зволожувати, тонізувати її.

Чому не рекомендується використовувати рушник?

Щоб не перетворити процедуру очищення на процедуру забруднення, — варто відкласти рушник для обличчя якнайдалі. Справа у тому, що волога тканина у теплій ванній кімнаті є сприятливим середовищем для розмноження мікробів і може призвести до інфекцій та висипання. Банний рушник рекомендують міняти після кожного третього використання, а для обличчя незамінні одноразові серветки! До речі, витирати обличчя потрібно делікатно: ніжно притискайте серветку без розтирання, щоб увібрати зайву вологу (постійне сильне розтирання обличчя згодом призводить до розтягування шкіри та її передчасного старіння).
Варто зазначити, що і ваша подушка є місцем великого скупчення бактерій. Тому несвіжа наволочка також може призвести до неприємних сюрпризів на обличчі. Не забувайте регулярно міняти постільну білизну, а подушку перевдягати у середньому раз на три дні.
У зимовий період радять не використовувати мило та інші агресивні засоби для очищення, а довіритися молочку з ніжною кремовою текстурою, безспиртовим тонікам.

Як найефективніше тонізувати шкіру обличчя?

Важливе місце у вашій косметичці повинен займати тонік — засіб, що покликаний освіжати та відновлювати природний баланс шкіри. Абсолютним хітом Bottega Verde вважаємо тонік для обличчя «Natural lift» з ексклюзивним комплексом Argireline®, Pluridefence® та екстрактом чорниці. Це надійний захист від негативного впливу довкілля на вашу шкіру, а також потужна зброя проти ознак старіння.

Чудовим тонізуючим засобом може бути звичайний, здавалося б, кубик льоду. Йдеться про протирання обличчя льодом замість вмивання. Ця процедура рекомендується у теплі сезони і людям, що не мають шкірних захворювань, запалень або пошкоджень (власникам надмірно чутливої шкіри також не радимо).
Загалом протирання льодом діє позитивно на шкіру і мобілізує її захисні та регенеруючі властивості, як і контрастний душ. Головним чином, кровоносні судини зміцнюються, а розширені пори звужуються. Також ця процедура поліпшує тонус та еластичність шкіри, розгладжує маленькі зморшки, прибирає набряклості. Якщо розпочати умивання льодом влітку або восени, до зимового сезону шкіра буде підготовлена й менше страждатиме від холодів. У звичайних формах для льоду можна заморозити зелений чай, відвар ромашки чи календули тощо, аби наситити шкіру якомога більшою кількістю корисний речовин та вітамінів.

Як найкраще зволожувати шкіру обличчя?

Зволоження — одна з найважливіших процедур для збереження молодості та краси шкіри. Тому важливо обирати креми, до складу яких входять натуральні рослинні екстракти, олії, вітаміни й жирні кислоти. Знову наголошуватимемо на неймовірних якостях оливи — нашої музи! — й інших олій: кокосової, мигдалевої, арганової, трояндової тощо. Різні рослинні жири зі своїми особливостями здатні забезпечити шкірі максимальне зволоження та живлення.
Олія зволожує, пом’якшує та розгладжує шкіру, сприяє омолодженню й підвищенню еластичності… Має протизапальні та регенеруючі властивості; стимулює вироблення власного колагену.
Додавайте олію до свого крему перед використанням — це посилить його дію. Крем виступатиме для олії провідником корисних речовин; обидва засоби краще наноситимуться та всотуватимуться. Візьміть до уваги цей невеличкий лайфках від Bottega Verde — й вже за кілька днів помітите результат.

Як попередити зморшки навколо очей?

Усім відомо, що тонка і ніжна шкіра у цій зоні у першу чергу підвладна проявам старіння. Перші мімічні зморшки, що вже з’являються у двадцятирічному віці, під різними впливами збільшуються й оформлюються у грубіші. А до тридцяти років знижується кількість власного колагену, через уповільнення процесів регенерації шкіра тоншає, погіршується її здатність утримувати вологу. Додають ваги й шкідливі звички, стреси, перевтома, несприятливі зовнішні фактори… Тому дуже важливо приділяти належну увагу цій делікатній зоні обличчя. Зранку та ввечері (разом зі своїм основним кремом) наносіть спеціальні засоби, що будуть зволожувати та укріплювати шкіру повік, а також забезпечуватимуть захист (SPF). Покращити контур шкіри навколо очей допоможуть наші засоби з оліями, гіалуроновою кислотою, про-ретинолом та колагеном рослинного походження, які в комплексі чинитимуть потужну антивікову дію.

Денний/нічний — у чому різниця?

До речі, а якими саме кремами ви користуєтеся? Часто можна почути від клієнток, що вони губляться у різноманітті засобів й не розуміють їх призначень. Тому коротко хочемо прояснити для вас цю термінологію. Отже, розрізняють універсальний крем, денний та нічний:
Універсальний крем наносять на очищену і тонізовану шкіру обличчя зранку та ввечері. Основні інгредієнти, що входять до складу такого типу кремів разом створюють ідеальну живильну та захисну основу для кожної клітини.
Денний крем застосовують вранці після очищення. Він також призначений для зволоження, живлення та захисту від зовнішніх подразників. Гарним прикладом буде наш моделюючий денний крем «Ialuron plus» — багатофункціональний антивіковий засіб з SPF 15.
Нічний крем наносять перед сном, коли шкіра, як і увесь організм, відпочиває та відновлюється. Зазвичай нічні креми більш поживні, ніж денні, і сприяють регенерації шкіри. Між іншим, на відміну від денних, нічні креми не мають сонцезахисного фактора, тому не слід використовувати ці креми не за призначенням.

У деяких лініях можете зустріти косметичні сироватки для обличчя — це легкі за текстурою засоби, ефективність яких визначається завдяки вмісту в рецептурі кількості активних компонентів. Наносити цей засіб рекомендується на проблемні ділянки (після очищення і перед нанесенням основного крему).

Як правильно наносити креми?

Дуже важливо не тільки регулярно користуватися кремами й іншими засобами догляду, а ще й правильно їх наносити. Робити це потрібно тільки у напрямку масажних ліній, щоб якомога найменше розтягувати шкіру, легкими порухами кінчиків пальців. Якщо крем досить густий, а шкіра чутлива (особливо біля очей), то його можна наносити не ковзаючи подушечками, а злегка поплескуючи одним пальчиком.
Основні масажні лінії запам’ятати дуже просто — майже всі вони йдуть від центру до віддалених частин, лише в області очей навпаки (дивіться малюнок). До речі, шкіра шиї інколи втрачає тонус навіть швидше за шкіру обличчя, тому також потребує належного догляду. На передню частину шиї косметичні засоби наносяться знизу вгору, а на бічні — зверху вниз.

Знаходьте час на себе! Краси і гарного настрою ;)

Теги: поради
Коментарі