Інноваційна формула проти зморщок!

15.03.2021

Всім привіт!
Презентуємо інноваційний засіб для шкіри з екстрактом червоного винограду. Крем LINFA di VITE створений за унікальною технологією, яка поєднує природні багатства та наукові винаходи.

Фітокомплекс Tenuta Massaini, який входить до складу крему, має втричі потужнішу антиоксидантну дію, ніж звичайний екстракт червоного винограду, який використовується в інших наших засобах. Тому без перебільшення можна назвати даний крем — ідеальною зброєю проти старіння.

Новинка у боротьбі проти старіння: крем поєднує у собі природні та технологічні інновації, завдяки чому тон вашої шкіри стане рівним та матиме здоровий вигляд.

Живить та захищає клітини епідермісу, завдяки соку виноградної лози, отриманого безпосередньо з пагонів у період росту
Повертає красу і молодість вашій шкірі
Універсальний: підходить будь-якому типу шкіри, можна використовувати як денний та як нічний крем

Після використання, крем миттєво заповнює дрібні зморшки і значно поліпшує стан шкіри. LINFA di VITE складається з 95% натуральних речовин, тому він ідеально підходить для боротьби зі зморшками і віковими плямами.

Секрет складу


Linfa di Vite: дорогоцінний еліксир, витягнутий безпосередньо з пагонів лози, під час періоду росту пагонів. Він зберігає та живить клітини шкіри, підтримує бар’єрну функцію епідермісу.

Tenuta Massaini: фітокомплекс з червоного винограду, отриманий із виноградних шкірок за вдосконаленим процесом біозрідження. Він має антиоксидантну активність втричі потужнішу, ніж наш екстракт червоного винограду.

Replexium: активний компонент, що складається з двох пептидів, які працюють у взаємодії. Він стимулює ключові компоненти епідермісу та дерми, щоб запобігти пошкодженню, спричиненому старінням шкіри.

Hyacare: комплекс, який завдяки своїй високій зволожуючій здатності діє як наповнювач. Він здатний швидко зменшити появу зморшок після кожного нанесення.

Рекомендації щодо нанесення


Нанесіть крем кінчиками пальців м’якими рухами знизу обличчя вгору та від центру до периферії. Такі рухи допомагають зберегти підтягнутість та еластичність шкіри.

Коментарі