5 головних помилок у догляді за шкірою навколо очей

01.10.2019

Ciao! Сьогодні говоримо про ніжну та делікатну шкіру навколо очей. Радимо уникати таких помилок у догляді:

1. Марнувати час

Хибно думати, що проблема зморщок не на часі. Мовляв, ви молода і вас це поки не стосується. Але попередити проблему простіше, ніж потім витрачати багато сил та грошей на її вирішення. Починати догляд за шкірою навколо очей слід з 18 років. Юним дівчатам потрібно дбати про ніжну шкіру з моменту використання туші для вій.

2. Думати, що «проти генетики нічого не вдієш»

Дехто вважає, що поява зморщок закладена генетично і боротися з ними безглуздо. Так, ми схожі на своїх батьків. Але вони не мали можливості так дбати про шкіру з юності, як можемо ми. Також ми не знаємо, як би родичі виглядали, використовуючи знання та інноваційні косметичні засоби сьогодення. Якщо ви свідомо та ретельно піклуєтеся про свою шкіру, то зможете перемогти будь-яку генетичну схильність. Робіть висновки з власного досвіду.

3. Не змивати косметику на ніч

Часточки макіяжу та бруду, що осідає за день, забивають пори і перешкоджають відновленню клітин під час сну. Це призводить до сухості, подразнення та висипання; втрати еластичності шкіри і навіть передчасній появі зморщок. Залишена на ніч туш, тіні та інша косметика для очей пересушують шкіру, подразнюють слизову оболонку ока, підвищують ламкість вій.

Обов’язково очищуйте шкіру перед сном і під час тривалих подорожей. Належний догляд допомагає шкірі відновитися за ніч і отримати максимальний комплекс корисних речовин. Для демакіяжу радимо обирати спеціальні засоби, які розроблені саме для шкіри зони очей, наприклад, лагідну вітамінну міцелярну воду ESTRATTI di BELLEZZA.

4. Нерегулярно використовувати крем

Офтальмологічні досліди стверджують, що у середньому людина моргає 11–12 тисяч разів на день, коли збуджується чи перевтомлюється, то частіше. Також наша міміка створює додаткове напруження для шкіри навколо очей. Тож ця зона потребує регулярного щоденного (!) догляду. Мінімальною програмою є зволожувальний крем уранці та ввечері. Також додаткові продукти конкретних функцій: проти темних кіл, набряків тощо.

Шкіра навколо очей одна з найвразливіших ділянок на тілі людини: вона позбавлена сальних залоз і дуже тонка.

Звичайні денні креми не можуть задовільнити потреби такої дерми, тому не варто застосовувати їх не за призначенням. Формули засобів для зони навколо очей містять додаткові компоненти, які живлять тонку шкіру, регулюють обмінні процеси та активізують захисні функції.

5. Неправильно наносити засіб

Не намащуйте крем близько до вій, засіб може потрапити на слизову оболонку ока і викликати подразнення. Наносьте засіб виключно по орбітальній кістці від внутрішньої частини надбрівної дуги до зовнішньої, потім по нижній частині орбітальної кістки — від периферії до центру. Рухи повинні бути дуже легкими. Кількість крему — крапля завбільшки з рисове зерно. Догляд наноситься на очищену шкіру мінімум за 15 хвилин до сну ввечері та вранці перед нанесенням макіяжу.

P.S. У сонячний день не забувайте прихопити сонцезахисні окуляри, щоб уберегти шкіру від УФ-випромінювання, і щоб не мружитися зайвий раз.

Теги: поради
Коментарі