DISTILLATI di EMOZIONI: нові італійські парфуми

09.10.2018

Про палкий темперамент італійців знають в усьому світі. Італійський характер — це буря емоцій та страстей… Так можна описати й нові духи від Bottega Verde — неперевершене тріо PASSIONE. AMORE. FELICIT?.

Парфуми розповідають історії, пробуджують спогади, говорять за вас. DISTILLATI di EMOZIONI — аромати, які розкажуть всім про те, яка ви є: пристрасна, закохана, щаслива… Відкривайте калейдоскоп яскравих емоцій на шкірі!

Нова колекція туалетної води представлена трьома неповторними багатогранними ароматами:

PASSIONE

Верхні ноти: мандарин, чорна смородина, груша.
Ноти серця: флердоранж, фрезія.
Базові ноти: пачулі, боби Тонка, ваніль, мускус.

Спокуслива, харизматична, сильна! Потужна хвиля, що долає усе на своєму шляху — це пристрасть! Вона могутня і швидка, солодка і болісна, величезна і всепоглинаюча… Дозвольте собі піддатися пристрасті цього аромату, в якому поєдналися соковиті ноти чорної смородини, мандарина, пачулі та ванілі. Це буде незабутнє відкриття!

AMORE

Верхні ноти: апельсин, лимон, кедр.
Ноти серця: троянда, ірис, квіти персика.
Базові ноти: мускусні акорди, боби Тонка, бурштин.

В обіймах кохання! Посмішка, погляд, солодкість, обійми, поцілунки... — це кохання, романтичне і пристрасне, джерело спокою та безтурботності. Аромат поєднав у собі ноти троянди, ірису, бобів Тонка, мускусу та кедра, що сплітаються у неймовірну, воістину неординарну композицію.

FELICITA

Верхні ноти: бергамот, грейпфрут, грушеве морозиво.
Ноти серця: листя базиліка, бутони лотоса, ірис.
Базові ноти: сандалове дерево, боби Тонка, ваніль, мускус.

Це щастя: раптовий поштовх, тепла хвиля, світла енергія, яка росте зсередини, а фонтануючи, засліплює усе навкруги чистим промінням. Легкий яскравий союз базиліка та лотоса, який відтіняють цитрусові акорди бергамота та грейпфрута. Незвичайний і вибуховий аромат, що звучить, як святковий гімн життю!

Відкрийте свій аромат, який підкреслить ваші почуття та надихне на нові звершення!

Коментарі

 
close