Очищення: суперважливий ритуал краси!

16.05.2019

Часточки бруду і косметики, надмірний шкірний жир та омертвілі клітини ускладнюють дихання шкіри і провокують запалення. Так-так :(  Тому ми завжди наголошуємо: очищення — суперважливий ритуал догляду!

Дуже важливо правильно очищувати шкіру, орієнтуючись на її тип, пору року та інші фактори, які впливають на стан шкіри, наприклад, рівень забруднення міста, у якому ви мешкаєте.

Для щоденного очищення

Очищувати шкіру потрібно зранку і ввечері.
Вранці шкірі необхідно позбутися від відмерлих клітин, шкірного сала та залишків нічного догляду, що ви наносили. Залежно від типу шкіри та засобу, який ви обрали, достатньо умитися з гелем або пінкою, протерти обличчя тоніком. Не використовуйте занадто гарячу або холодну воду — це погано впливає на шкіру. Оптимально привчитися використовувати воду кімнатної температури.

Варто зазначити, що хлорована вода з-під крану також впливає на стан вашої дерми. Якщо у вас немає можливості використовувати фільтровану або кип’ячену воду для вмивання, обов’язково, після процедури, протріть обличчя тоніком. Засіб нейтралізує дію домішок води.

Знижки на засоби для очищення до –36%. Оберіть продукт >>

Правильний демакіяж

Ввечері потрібно більше приділити увагу процедурі очищення від декоративної косметики. Це щоденний обов’язковий ритуал, без якого неможливий правильний та ефективний догляд за шкірою.

Починайте із найбільш чутливих ділянок шкіри: з очей та губ. Потім очистіть все обличчя. Рухи під час демакіяжу мають бути плавними, щоб не розтягувати шкіру.

Належний догляд допомагає дермі відновитися за ніч і отримати максимальний комплекс корисних речовин. Для демакіяжу радимо обирати лагідну вітамінну міцелярну воду, що створена не тільки дбайливо очищувати шкіру, а й зволожувати, тонізувати її.

Оберіть воду для свого типу шкіри >>

Для глибокого очищення

2-3 рази на тиждень рекомендуємо використовувати маски і скраби для глибокого очищення. Наприклад, унікальні маски від Bottega Verde на основі сицилійської глини:

Маска-ексфоліант — біла глина з частинками рису та ефірною олією апельсина.
Очищує, тонізує та живить шкіру.

Маска анти-блиск — зелена глина з екстрактом верби, ефірними оліями евкаліпта й чебрецю.
Регулює надмірне виділення шкірного сала, очищує пори.

Detox-маска — чорна глина з вугіллям та ефірною олією іланг-ілангу.
Видаляє мікрочастинки бруду та виводить токсини.

Оберіть свою маску чи міксуйте >>

Теги: поради

Коментарі

 
close