Налаштування

Оновлення особистих даних

Щоб оновити свої особисті дані, вам потрібно авторизуватися на сайті Bottega Verde та увійти до «Особистого кабінету». У формі вже вписані особисті дані, які ви залишали раніше. Вам необхідно змінити та/або заповнити лише ті параметри, у яких відбулися зміни.

Після заповнення форми, будь ласка, перевірте введену вами інформацію та натисніть на кнопку «Зберегти». Ваші нові дані будуть відображені відразу ж після їх оновлення.

Компанія Bottega Verde надає великого значення якості косметичних засобів, які вона продає, та обслуговуванню своїх клієнтів, а також піклується про збереження їхніх особистих даних. Ніяка персональна інформація, зазначена вами на сайті Bottega Verde, не буде розголошуватися та передаватися третім особам.

Зміна пароля

У розділі «Особистий кабінет» ви завжди можете змінити свій пароль для входу на сайт. Процедура зміни пароля займає хвилину:

  • Авторизуйтеся на сайті, увійдіть до «Особистого кабінету».
  • Внесіть нові дані до поля «Змінити пароль» та «Підтвердьте пароль».
  • Натисніть на кнопку «Зберегти».

Якщо ви забули пароль для авторизації на сайті Bottega Verde, то можете відправити запит на його відновлення. Для цього клікніть на посилання «Забули пароль?» (воно розташоване у вікні авторизації) та введіть до спеціального поля свій актуальний email. На вказану електронну адресу вам буде відправлено інструкцію для зміни пароля. З метою захисту персональних даних ваш колишній пароль буде скинуто. Відкрийте отриманий лист, перейдіть за вказаним у ньому посиланням та встановіть новий пароль.

 
close