Денний і нічний крем для обличчя «Pistilli di Zafferano» з антивіковим ефектом

Ніжний інноваційний крем з посиленою дією проти ознак старіння. Детальніше

  • 1470 грн -22%1150 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано
Детальний опис

Універсальний крем для обличчя з зеленою формулою і інтенсивними антивіковими компонентами.
Його інноваційна формула, багата та багатофункціональна, діє 24 години на добу, вдень і вночі, адаптуючись до ритмів і потреб шкіри в різний час доби, щоб боротися з основними ознаками старіння. Ця глобальна дія завдячує своїй ефективності ретельному та скрупульозному вибору конкретних функціональних принципів. Sun'Chronize, активний інгредієнт, отриманий з квіток шафрану, здійснює інноваційну захисну дію: він допомагає регулювати циркадний ритм шкіри, біологічний годинник, який синхронізує фізіологічні процеси та повторюється кожні 24 години. Таким чином він підтримує шкіру життєвою та захищеною вдень і відновлює її вночі. Дорогоцінні маточки шафрану мають антиоксидантну дію, захищаючи шкіру від вільних радикалів, відповідальних за старіння. Наявність освітлюючих пігментів покращує колір і яскравість шкіри обличчя для моментального ефекту краси та сяйва. Неймовірно насичена текстура, що тане, гармонує зі шкірою для моментального відчуття комфорту; з кожним застосуванням він дарує задовільну м'якість і робить шкіру насиченою, зволоженою, шовковистою та розслабленою.

Крем містить 96% інгредієнтів натурального походження

Дія
— Синхронізує біологічний ритм шкіри, зберігаючи її життєдіяльність 24 години на добу: захищає вдень і відновлює вночі
— Глобальна процедура проти старіння у 10 дій: проти зморшок, розгладження, зміцнення, пружність, захист, антиоксидант, освітлення, живлення, зволоження, вдосконалення
— Відновлює природний рожевий колір шкіри

Після 6 тижнів лікування було підкреслено:
— середнє зменшення обсягу лобових зморшок - 33,4%
— середнє зменшення обсягу глабеллярних зморшок - 20,5%
— середнє зменшення об'єму носогубних складок - 21,6%
— середнє зменшення об'єму «лялькових» зморшок - 32%

*Клініко-інструментальне випробування на 20 жінках протягом 6 тижнів
Підходить для
Для всіх типів шкіри, особливо для зрілої або з першими ознаками старіння
Особливості продукту
- Sun'Chronize: активна речовина, отримана з квітів шафрану, виконує інноваційну хронозахисну дію: допомагає повторно синхронізувати біологічні процеси шкіри (циркадний ритм), які є основоположними для її здоров'я та краси.

- Маточки шафрану (червоне золото): шафран відомий своїми властивостями проти старіння. Маточки, найцінніша частина, багаті фітокомплексами з антиоксидантною дією, підтвердженою численними науковими дослідженнями.

- Екстракт квітів настурції: допомагає боротися з окислювальним стресом, викликаним вільними радикалами, зберігаючи при цьому природні бар'єрні функції шкіри, надаючи шкірі нового сяйва.

- Жовтий квітковий віск:суміш 3 восків (жожоба, мімоза та соняшник), яка впливає на мікрорельєф шкіри, зберігаючи зволоження та живлячи шкіру
Аромат
Квітковий, пряний, мускусно-солодкий
Застосування
Розподіліть крем кінчиками пальців делікатними рухами від низу обличчя вгору та від центру до боків. Такий спосіб застосування в поєднанні з використанням крему допомагає підтримувати шкіру в оптимальному стані.

Характеристики

Код товару: 168575
Країна виробник: Італія
Pistilli di Zafferano

Настій золота для вашої шкіри! Відкрийте для себе Pistilli di Zafferanno — глобальну лінію для обличчя проти старіння від Bottega Verde. Завдяки маточкам шафрану, рослинним активним інгредієнтам із неймовірною антиоксидантною та хронозахисною дією, шкіра захищається від вільних радикалів, відповідальних за старіння шкіри, і залишається життєвою та захищеною щодня.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Pistilli di Zafferano
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ