Маска нічна для обличчя «Pistilli di Zafferano»

Багатофункціональний продукт. Діє в нічний час, забезпечуючи шкірі інтенсивну дію, що омолоджує. Детальніше

  • 1150 грн -22%899 грн

  • Кі-сть
    1
    Вибрано
Детальний опис

Багатофункціональний продукт, який працює під час сну, коли ваша шкіра не піддається впливу зовнішніх факторів, використовуючи переваги природних нічних біоритмів шкіри для інтенсивного антивікового ефекту. Його формула базується на ретельному відборі активних інгредієнтів, які оптимізують біологічні ритми шкіри, створюючи антиоксидантний, живильний та інтенсивно зволожуючий ефект. Цю маску можна використовувати будь-коли, коли ваша шкіра потребує потужного живлення та відновлення, або як інтенсивну шокову процедуру. Прокидайтеся красивими, ваша шкіра неймовірно м’яка, відпочила та свіжа.

Дія
Інтенсивно живить та відновлює шкіру
Підходить для
Для всіх типів шкіри
Аромат
Квітковий, пряний, мускатно-солодкий
Застосування
Інтенсивний засіб для лікування 1-2 рази на тиждень. Нічна маска: після вечірнього вмивання обличчя нанесіть тонкий шар на шкіру, уникаючи зони навколо очей, замість звичайної щоденної процедури. Залишити на всю ніч. Нічний шоковий догляд: після вечірнього вмивання обличчя нанесіть рясний шар на шкіру, уникаючи зони навколо очей, замість вашої звичайної щоденної процедури. Залиште приблизно на 10 хвилин, потім видаліть надлишки серветкою та помасажуйте до повного вбирання. Залишити на всю ніч.

Характеристики

Код товару: 168578
Об'єм: 50 мл
Країна виробник: Італія
Pistilli di Zafferano

Настій золота для вашої шкіри! Відкрийте для себе Pistilli di Zafferanno — глобальну лінію для обличчя проти старіння від Bottega Verde. Завдяки маточкам шафрану, рослинним активним інгредієнтам із неймовірною антиоксидантною та хронозахисною дією, шкіра захищається від вільних радикалів, відповідальних за старіння шкіри, і залишається життєвою та захищеною щодня.ВІДКРИЙТЕ ІНШІ ТОВАРИ ЛІНІЇ Pistilli di Zafferano
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ