Симфонія ароматів: 1+1=3 на парфуми!

14.06.2021

Cіао, дівчата! 
Це літо точно буде незабутнім! Ми допоможемо зробити його яскравим та ароматним. 1+1=3 на моноаромати — спокуслива пропозиція, так? ;)

Солодкі, свіжі, фруктові, пряні, квіткові — на будь-який смак. Складно вибрати? Читайте опис парфумів і їх складові інгредієнти.

Виберіть 3 акційні аромати і отримайте один із них у подарунок* (тільки в одному замовленні). Авторизуйтеся на сайті та покладіть бажані парфуми у кошик!

ROSA
Чарівний аромат троянди, білого чаю, мускусу та вишні

IRIS
Квітковий аромат ірису, бергамоту, білого мускусу та китайського мандарина

VANIGLIA NERA
Аромат квітів пачулі, ванілі, кокосового молока і мускусу

MORA SELVATICA
Ягідний заряд: ожина, бергамот і ваніль

NEROLI
Ніжна та вишукана квітково-фруктова композиція

PEPE ROSA
Рожевий перець, мандарин, бергамот та ніжна ваніль

Усі представлені пляшечки відносяться до моноароматів 

Моноаромати — це парфумерна фантазія на тему якоїсь однієї ноти. Навіть якщо ви надаєте перевагу більш складним композиціям, радимо познайомитися з моноароматами і мати кілька у своїй колекції. Проте, звичайно ж, не все так просто ;)

Ці аромати насправді складаються з більш як однієї ноти. Щоб, наприклад, створити аромат чуттєвої чорної ванілі, його потрібно обрамити та відтінити нотками пачулі, мускусу, кавових зерен тощо. Тому навіть, здавалося б, «найпростіший» аромат складається з декількох нот і утворює мелодію, що посилює та розкриває звучання основного компонента.

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 грн. В одному замовлення може бути лише один аромат у подарунок. Акція діє для авторизованих клієнтів.

Коментарі